Ogólnopolskie zawody spinningowe o Puchar Jeziora Sławskiego – podsumowanie

W miniony weekend na Jeziorze Sławskim spotkało się 216 wędkarzy by walczyć o Puchar Jeziora Sławskiego.

Organizatorem było Stowarzyszenie „Lasy i Jeziora” a partnerem wspierającym firma Savage Gear. Do organizacji zawodów włączyło się również starostwo Powiatowe we Wschowie, Urząd Miasta i Gminy Sława oraz Gospodarstwo Rybackie Sława.
Podczas 2 – dniowych zawodów złowiono 362 ryby, w tym 278 szczupaków i 84 okonie.
Największego szczupaka, który mierzył 94 cm złowił team nr 15, natomiast największego okonia długości 34 cm team nr 42.
Podium zawodów prezentowało się następująco:
Miejsce I - Team Mikada (16300 pkt)
Miejsce II - Team Konger (11700 pkt)
Miejsce III – Team Jarula (11500pkt)
Zwycięzcy otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe oraz vouchery.
Voucher o wartości 5000 zł na zakupy w sklepie Nizel ufundowaną przez organizatora Stowarzyszenie „Lasy i Jeziora” wspólnie z Gospodarstwem Rybackim Sława wylosował Radosław Śmiejkowski.
- Zawody oceniamy bardzo dobrze tym bardziej że przyjeżdżamy na nie niemal od początku. Jezioro Sławskie jest naprawdę super łowiskiem – powiedzieli nam zwycięzcy zawodów.