Rozdano Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Dziś o godzinie 12:00 w Domu Weselnym Amore w Łupicach odbyła się uroczystość, w trakcie której rozdano Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Wydarzenie to odbyło się z rocznym opóźnieniem. W zeszłym roku z uwagi na obostrzenia sanitarne nie można było przeprowadzić tej uroczystości.
Zaproszenia na dzisiejsze spotkanie dostało 19 par z 50 - letnim stażem oraz 4 pary z 60 - letnim stażem małżeńskim.
Mowę powitalną wygłosiła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich w Sławie, pani Małgorzata Hetmańska. Powitała ona jubilatów oraz zaproszonych gości w osobach burmistrza Sławy, pana Cezarego Sadrakuły, sekretarza gminy Sława, pani Danuty Pitrowskiej, zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich, pani Liliany Zaręby, pracownika referatu, pani Natalii Skrzypczak, oraz radnej Rady Miejskiej w Sławie, pani Agnieszki Szafer.
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie, w imieniu Prezydenta RP wręczył burmistrz Sławy, pan Cezary Sadrakuła. Następnie odbył się uroczysty obiad a imprezę swoim recitalem uświetnił pan Henryk Cyran.