Dzień Edukacji Narodowej w Łupicach i Ciosańcu

Dziś zarówno w Szkole Podstawowej w CIosańcu jak i w jej filii w Łupicach odbywały się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej.

W Łupicach oprócz dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły, obecni byli także goście: sekretarz gminy, pani Danuta Pitrowska, skarbnik gminy, pani Małgorzata Szymoniak, przewodniczący Rady Miejskiej oraz nauczyciel, pan Sławomir Mazur, radna rady miejskiej, pani Bożena Wojciech, sołtys Łupic, pani Agnieszka Skrzypczak, nowa przewodnicząca Rady Rodziców, pani Agata Michalewicz wraz z całym zarządem oraz oczywiście rodzice.
Największe brawa otrzymali jednak pierwszoklasiści, którzy tego dnia zostali pasowani na uczniów.
W punkcie filialnym w Łupicach uroczystości prowadziła i uczniów pasowała, pani Bogumiła Olszewska, dyrektor szkoły a w Szkole Podstawowej w Ciosańcu, pan Jerzy Chilarski, wicedyrektor szkoły.