Ośrodek „WRATISLAVIA”

Contact Person: Jacek Nowak
Ulica: ul. Słoneczna 49
Postcode: 67410
City: Sława-Radzyn
Country: Poland
Phone: 501 523 998
Business Days:
  • Monday
  • Tuesday
  • Wednesday
  • Thursday
  • Friday
  • Saturday
  • Sunday

OW Wratislavia do dyspozycji swoich gości oddaje pokoje 1,2,3,5, osobowe z tarasami, z widokiem na jezioro w pensjonacie, domki kempingowe 6-8 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz 3-4 osobowe o niższym standardzie. Dla zwolenników wypoczynku w namiocie lub przyczepie kempingowej przygotowaliśmy pole biwakowe - w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz komfortowy pawilon sanitarny. Naszym atutem jest znakomita kuchnia oferująca tradycyjne polskie potrawy. Szczególną atmosferę tego miejsca dopełnia bar o niepowtarzalnym klimacie, który jest miejscem spotkań i biesiad przy muzyce do późna w nocy.