Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Blisko 200 porcji marihuany znaleźli wschowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w miejscu zamieszkania 17- letniego mieszkańca powiatu wschowskiego. Dzięki skuteczności mundurowych narkotyki nie trafiły do potencjalnych klientów. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego przyznał się.

Wschowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali w minioną sobotę (15 stycznia) młodego mieszkańca powiatu wschowskiego. Mężczyzna zaskoczony był wizytą mundurowych.
Policjanci w trakcie wykonywania czynności w miejscu zamieszkania 17-latka zabezpieczyli blisko 50 gramów marihuany, odpowiadających 200 porcjom dilerskim. Mężczyzna miał już część narkotyków w woreczkach. Policjanci zabezpieczyli również wagę elektroniczną, która najprawdopodobniej wykorzystywana była do porcjowania.
17-latkowi przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, do którego przyznał się.