Za nami Bal Maturalny

W piątek, 14 stycznia odbył się Bal Maturalny, tzw. Studniówka. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie, czyli klasy IV TL oraz IV TŻ. Młodzież gościła także grono pedagogiczne oraz rodziców.

Studniówka odbyła się w Adamowie na Sali Królewskiej. Bal rozpoczął dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie, pan Marcin Wójtowicz witając zebranych gości i zapowiadając uroczyście poloneza.
Po cudownym tańcu wykonanym przez uczniów naszej szkoły, nastąpiły przemówienia. Pan Marcin Wójtowicz podziękował wszystkim za obecność i przygotowanie tego niesamowitego wydarzenia. Następnie przedstawiciele klasy IV TL oraz IV TŻ podziękowali oficjalnie dyrekcji, gronu pedagogicznemu, rodzicom i pracownikom szkoły za wszystko co uczynili przez ostatnie cztery lata.
Szczególne podziękowania złożyli w ręce Pani Katarzyny Boczek, która uwieczniła ten wspaniały dzień na fotografiach oraz Pani Stelli Dodot, która przygotowała uczniów do uroczystego poloneza.
Uczniowie wręczyli nauczycielom róże i słodkie upominki. Po wspólnych zdjęciach z rodzicami i gronem pedagogicznym rozpoczęła się zabawa taneczna.
Bal maturalny to piękne wydarzenie i na pewno będzie mile wspominane przez kolejne lata.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież