Nowe punkty szczepień w Powiecie Wschowskim

Decyzją Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka oraz Dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia na terenie Powiatu Wschowskiego zostaną utworzone dwa dodatkowe Punkty Szczepień Powszechnych – informuje Starosta Wschowski Andrzej Bielawski.

Pierwszy punkt zlokalizowany będzie w sali gimnastycznej w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica ul. Kościuszki 11 we Wschowie, którego organem prowadzącym będzie Powiat Wschowski. Drugi punkt zlokalizowany będzie w Ośrodku Wiktoria Król w Radzyniu a organem prowadzącym tego punktu będzie Gmina Sława.
W każdym z tych punktów tygodniowo zaszczepionych zostanie ok. 1400 osób.
Szczepienia w nowych punktach odbywać się będą wg dotychczasowych zasad rejestracji na szczepienia. Dodatkowych informacji dotyczących nowych Punktów Szczepień Powszechnych udziela Pan Przemysław Gliński Koordynator Powiatowy ds. Szczepień Tel. 661 295 181.