NADKOMISARZ TOMASZ SZUDA POWOŁANY NA KOMENDANTA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI WE WSCHOWIE

Nadkomisarz Tomasz Szuda wstąpił do służby 25 lipca 2003 roku. Początkowo pracował w komisariacie Policji w Sławie, a następnie w Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie, gdzie pełnił m.in. funkcję naczelnika wydziału prewencji, a także był rzecznikiem prasowym komendanta powiatowego.

Od marca 2017 roku rozpoczął pracę na stanowisku naczelnika wydziału ruchu drogowego w Zielonej Górze, którą to funkcję pełnił przez ponad półtora roku by 1 listopada 2018 roku. Następnie został zastępcą komendanta komisariatu Policji w Sulechowie a potem komendantem tego komisariatu. Od teraz wraca do komendy powiatowej we Wschowie jako komendant. Życzymy owocnej pracy na nowym stanowisku!