Policja zatrzymała 35 praw jazdy

W miniony piątek (13 listopada) niechlubny wynik przekroczonej prędkości w obszarze zabudowanym osiągnął 33-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego. Nieodpowiedzialny mężczyzna stracił prawo jazdy. Był to już 35 kierowca, który wpadł w ręce wschowskiej drogówki. Każdy przypadek piractwa drogowego kończył się zatrzymanymi na najbliższe 3 miesiące uprawnieniami, skierowanymi wnioskami do sądu, bądź wysokimi grzywnami i punktami karnymi.
Nadmierna prędkość, a w szczególności walka z piractwem drogowym to główne aspekty codziennej pracy policjantów ruchu drogowego. Prowadzony szereg akcji, działań, jak również rutynowych kontroli pozwala na wyeliminowanie z naszych dróg kierowców, którzy nie tylko swoim zachowaniem narażają swoje życie i zdrowie, ale przede wszystkim swoją lekkomyślnością i nieodpowiedzialnością mogą doprowadzić do ludzkich tragedii pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Wschowscy policjanci monitorujący bezpieczeństwo na drogach powiatu wschowskiego nie odpuszczają kierowcom, którzy swoją brawurą, bezmyślnością za kierownicą mocno wciskają pedał gazu. Podejmując błyskawicznie czynności wobec piratów drogowych zwiększają tym samym poczucie bezpieczeństwa pozostałych uczestników ruchu drogowego. W każdym z przypadków piraci drogowi tracą prawo jazdy. W miniony piątek był to już 35 przypadek.

Wszystkie czynności podejmowane przez wschowską drogówkę kończyły się skierowaniem wniosków do sądu o ukaranie, wysokimi grzywnami i punktami karnymi.

Wschowscy policjanci ruchu drogowego podejmują i podejmować będą wzmożone działania uderzające w piratów drogowych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież