Dąb przegrywa na własnym boisku

W sobotę, 17 października na Stadionie Miejskim im. Zbigniewa Gołembskiego w Sławie Dąb Sława - Przybyszów podejmował drużynę Stilonu Gorzów Wielkopolski.

Zespół gospodarzy, będący liderem grupy rozegrał wyrównany mecz z ekipą ze stolicy naszego województwa.
Spotkanie, ze względu na sytuację epidemiczną odbyło się przy pustych trybunach, jednak kibice oglądali mecz zza ogrodzenia.
Już w 25 minucie Stilon Gorzów zdobył bramkę dającą prowadzenie jednak 10 minut później Bartosz Skiba trafił do bramki gości. Wynik 1:1 utrzymywał się do 89 minuty, kiedy to po zamieszaniu w polu karnym, nasza drużyna straciła drugiego gola.
- Przyjechaliśmy tu po 3 punkty. Zawodnicy wykonali zadanie, wygraliśmy z liderem grupy na wyjeździe. Świetny mecz, oby więcej takich - powiedział nam trener gości.