Pożar pomostu wędkarskiego

Wczoraj około godziny 13:00 jeden z wędkarzy przebywających nad Jeziorem Sławskim zauważył niedaleko siebie ogień i dym.

Zaalarmowana natychmiast straż pożarna na miejscu pojawiła się dosłownie w ciągu kilku minut.
Okazało się, że płonął jeden z pomostów wędkarskich. Dzięki szybkiej reakcji mężczyzny, który powiadomił służby oraz OSP Sława, udało się uratować pomost.
Dowódca akcji gaśniczej zapytany przez nas o przyczynę pożaru, dał nam jasno do zrozumienia, że musiało to być podpalenie.