Uwaga mieszkańcy Lubiatowa i Krępiny.

W ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Sława” Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. informuje o możliwości przyłączenia się do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. ZWiK Sława rozpoczął przyjmowanie wniosków! Jak to zrobić?

Poniżej prezentujemy prosty instruktaż „krok po kroku” jakich formalności powinieneś dopełnić.
Oczywiście ZWiK pozostaje do dyspozycji i chętnie pomoże Państwu w przypadku problemów.

1. Chcąc podłączyć się do sieci, musisz wypełnić i dostarczyć do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Sławie zlecenie opracowania dokumentacji przyłączeniowej do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej. Pamiętaj, że jeśli masz jakieś wątpliwości, ZWiK służy pomocą. Następnie czekaj na kontakt ze strony ZWiK. By ZWiK mógł Ci odpowiedzieć, musi najpierw zweryfikować Twój wniosek.

2. Jeśli tylko istnieją warunki przyłączenia nieruchomości do sieci, ZWiK przekaże ci opracowaną Dokumentację Techniczną. Przyłącze możesz wykonać we własnym zakresie lub zlecić jego wykonanie.

3. Kolejnym krokiem jest dokonywany przez ZWiK odbiór oraz montaż wodomierza głównego. Po takim odbiorze powinieneś zwrócić się do geodety, który dokona inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej. Mapę od geodety, musisz dostarczyć sławskiemu Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji, by otrzymać końcowy protokół odbioru.

4. Z chwilą, gdy Twoja nieruchomość jest już podłączona do sieci, niezwłocznie złóż wniosek o zawarcie umowy na zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków wraz z wymaganymi załącznikami. ZWiK przygotuje umowę i zaprosi Cię na jej podpisanie.

5. Druk wniosku zlecenia opracowania dokumentacji przyłączeniowej do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej znajdziesz na stronie zwik.slawa.pl.

Wypełniony druk dostarcz do Biura Obsługi Klienta przy ul. H. Pobożnego 11, prześlij drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub drogą tradycyjną na adres: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o., ul. H. Pobożnego 11, 67-410 Sława.

W razie wątpliwości i konieczności udzielenia dodatkowych informacji ZWiK pozostaje do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym pod numerem: 68 35 000 53.

 

galeriaa.jpg

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież