W gminie trwają prace związane z budową kanalizacji

Byliśmy dziś w trzech miejscowościach gminy Sława, w których trwają prace związane z budową kanalizacji.

We Wróblowie trwa właśnie (jak to określił jeden z pracowników firmy wykonującej prace) odtworzenie kanalizacyjne. Przypominamy, że utrudnienia w ruchu związane z pracami w tej miejscowości mogą potrwać do godzin wieczornych.
W Goli również trwają prace związane z odtworzeniem nawierzchni po budowie kanalizacji. Obecnie położona została warstwa profilująca a po wyregulowaniu studni i zaworów, nawierzchnia pokryta zostanie warstwą ścieralną. Prace w tej miejscowości prawdopodobnie zakończą się jeszcze przed świętami.
Ostatnią z trzech miejscowości, w których byliśmy jest Śmieszkowo.
- Prace tutaj są już bardzo zaawansowane. Jeżeli nie przeszkodzi nam epidemia koronawirusa powinniśmy skończyć w ciągu 2 - 3 miesięcy - powiedział nam pan Daniel Widera z firmy Bodex z Głogowa.