Spotkanie w sprawie koronawirusa

W środę, 4 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie odbyło się spotkanie Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego z udziałem Wicestarosty Wschowskiego Waldemara Starosty, Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego we Wschowie Andrzeja Andrusiaka, Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Jolanty Wielgus oraz przedstawicieli służb mundurowych i inspekcji.

Głównym celem spotkania było omówienie działań poszczególnych służb w zakresie ewentualnego wystąpienia koronawirusa na terenie Powiatu Wschowskiego i wdrożenie procedur wypracowanych na spotkaniu Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka z administracją zespoloną w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 3 marca 2020 roku.