Zaproś kominiarza

W związku z coraz niższymi temperaturami warto pamiętać o czyszczeniu przewodów kominowych.

Przypominamy, że w domach opalanych węglem, drewnem lub innym paliwem stałym, kominy czyścić należy cztery razy w roku. Przewody kominowe w domach opalanych gazem, olejem lub innym paliwem ciekłym trzeba czyścić 2 razy w roku.
Minionej zimy bardzo często informowaliśmy o pożarach kominów na terenie naszej gminy a przecież takich sytuacji można uniknąć. Usuwanie skutków pożaru jest wielokrotnie droższe niż wizyta kominiarza - pamiętajmy o tym.
Od stycznia (w związku z przejściem na emeryturę Pana Janusza Rodowskiego) na terenie naszej gminy działać będzie zakład kominiarski Piotr Mały. Numery telefonu do nowych kominiarzy - 603-642-618, 65 540 58 30.