Złote i diamentowe gody małżeństw z gminy Sława

W sobotę, 8 listopada w Domu Weselnym Amore, wzorem lat poprzednich odbyły się jubileusze małżeństw.

Uroczystość zainaugurowała Małgorzata Hetmańska Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich.
Następnie głos zabrał zastępca burmistrza Sławy, Krzysztof Gruszewski, który w imieniu Prezydenta RP wręczył parom obchodzącym złote gody, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
W tym roku 50- lecie małżeństwa świętowało 25 par.
Ponadto, okolicznościowe bukiety kwiatów i dyplomy otrzymały cztery pary obchodzące diamentowe gody.
60 - lecie pożycia małżeńskiego świętowali: Państwo Teresa i Władysław Całkowie, Marianna i Hans Kielmannowie, Helena i Edward Kowalczykowscy, oraz Malwina i Stanisław Sudowie.
Jubilatom gratulujemy wytrwałości oraz miłości i życzymy zdrowia i samych pogodnych dni na dalsze lata.