Debata społeczna w Sławie

We wtorek, 5 listopada o godzinie 14:00 w Domu Kultury w Sławie odbyła się debata społeczna zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji we Wschowie.

Pierwszym tematem jaki poruszono była Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa z uwzględnieniem zgłoszeń, które zaistniały na terenie gminy Sława.
Następnie rozmawiano o narkotykach i dopalaczach. Punkt ten miał na celu uświadomić zebranym pod jakimi postaciami mogą te substancje występować.
Podczas spotkania zaprezentowano także kierownictwo KPP Wschowa oraz omówiono zmiany w kadrze kierowniczej komisariatu policji w Sławie.
W trakcie debaty poruszono także tematykę zagrożeń, z jakimi spotkać mogą się seniorzy. Mówiono o tym, w jaki sposób reagować i czego nie mówić by nie paść ofiarą oszustów.