Wrak Race Sława 2019 za nami

Zapach spalin, ryk silników, całe mnóstwo pozytywnych emocji, sportowa rywalizacja i charytatywny cel. Wrak Race Sława 2019 za nami.

W tegorocznych sławskich wyścigach wraków wzięło udział około 170 bolidów w trzech kategoriach: Cywil, silnik do 1.6 i silnik do 2.0.
Po oficjalnym otwarciu i krótkim omówieniu zasad, przeprowadzona została runda honorowa, którą poprowadził bolid z burmistrzem Sławy, Cezarym Sadrakułą na pokładzie.
Wrak Race Sława to wydarzenie sportowe, mające jednak także cel charytatywny. W tym roku suma 12199 zł zebrana podczas zawodów zostanie przekazana na leczenie mieszkającego w naszej gminie Stasia Maciukiewicza.
Zawodnikom gratulujemy odwagi i sportowej postawy a organizatorom, sukcesu jakim niewątpliwie okazała się kolejna odsłona Wrak Race Sława.