Trwa drugi dzień zawodów wędkarskich

Pomimo deszczu i zimna punktualnie o 9:00 na Jezioro Sławskie ruszyły 92 ekipy.

Na chwilę przed startem zapytaliśmy Arkadiusza Stawiarskiego o wrażenia po pierwszym dniu zmagań: Wczoraj było bardzo trudno chociaż zawodnicy trochę połowili. Dzisiaj natomiast mamy pogodę „szczupakową” i zapewne będzie lepiej i na pewno będzie to walka. Dla nas jako organizatorów to, że gorzej jest z rybami to nie jest problem. Najważniejsze że impreza jest mega, na najwyższym poziomie, spore nagrody, koleżeństwo, rodzinna atmosfera. Jesteśmy ogromnie zadowoleni tym bardziej, że czekamy na galę MMA bo to jest wisienka na torcie. A ryby to są ryby. Raz jest tak a drugi raz inaczej. Znam to jezioro i wiem jakie są tu sztuki. Byliśmy na wielu ośrodkach ale ośrodek Wratislavia prezentuje się na najwyższym poziomie pod względem wyżywienia, noclegów, praktycznie pod każdym względem dlatego na pewno tu wrócimy – dodał z uśmiechem rozmówca.
Dzisiaj o 20:00 rozpocznie się Gala Formuły MMA dlatego walki odbywać się będą w oktagonie. Odbędzie się 6 walk a zawodnicy przyjechali z różnych regionów Polski. Organizatorzy zapraszają również mieszkańców Sławy gdyż na walki, które odbędą się na terenie OW Wratislavia jeszcze przed zawodami, będzie można nabyć wejściówki. Na godzinę 14:30 prowadzi Rachem 7 ryb – 361 pkt (5 szczupaków – największy 70,3 cm i 2 okonie- największy 34 cm) przed HxMafia 7 ryb 261 pkt ( 2 szczupaki – największy 62,5 cm, 5 okoni- największy 30,5 cm). Trzeci wędkarski_gniezno_pl 5 ryb 243 pkt (3 szczupaki - największy 65,6 cm i 2 okonie- największy 27,1 cm). Największy szczupak 88,5 złowiony został przez GarminFishingLeague. Największy okoń złowiony wczoraj 34 cm przez prowadzących Rachem. Oficjalne wyniki zawodów poznamy jutro.