28.03.2015r. - Kulturalny Autobus

- wyjazd do Głogowa

W sobotę 28.03.2015r. w ramach akcji "kulturalny autobus" dzieci wyjadą na wycieczkę do Głogowa, gdzie zwiedzą z przewodnikiem wieżę Ratusza, podziemia Starego Rynku oraz blok koszarowy.
Na czym polega akcja?
• w ostatnią sobotę każdego miesiąca autobus zabiera dzieci i młodzież z poszczególnych wsi z terenu gminy Sława i dowozi je do Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie lub do innego miejsca imprezy, gdzie od godz. 10.00 do godz. 15.00 organizatorzy zapewniają uczestnikom bezpłatnie dobrą zabawę i posiłek.

Jak bawią się dzieci?

• uczestniczą w zajęciach rozrywkowych i artystycznych, warsztatach teatralnych, muzycznych i plastycznych, w spotkaniach z ciekawymi ludźmi (np. dziennikarzami, policjantami, lekarzami), pogawędkach,
• oglądają spektakle, projekcje filmowe
• biorą udział w wycieczkach do miejsc o wartości artystycznej i historycznej itp.

Okolicznością korzystną jest to, że udział w imprezie, dowóz dzieci z terenu całej gminy oraz posiłek jest bezpłatny.

Organizatorzy: Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Urząd Miejski w Sławie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławie