Sukces Kacpra!

24 marca 2015r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie odbyły się eliminacje wstępne do 20 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces.

Kacper Mikołajczuk podopieczny sekcji wokalnej Domu Kultury w Sławie prowadzonej przez instruktora pana Henryka Cyrana został nominowany do dalszego etapu zmagań. Na scenie zaprezentowało się trzydziestu trzech młodych wokalistów. Każdy z nich zaśpiewał po dwie piosenki, z których jedna obowiązkowo musiała pochodzić z dwudziestu płyt Wygraj Sukces.
Następny etap eliminacji regionalnych, w których wystąpi Kacper odbędzie się w Poznaniu. Jeśli przejdzie go pomyślnie, to w finale powalczy o główną nagrodę – wyjazd do Euro Disneylandu. Finał odbędzie się w Tarnobrzegu. Gratulujemy i życzymy powodzenia.