Uwaga, jakość wody uległa pogorszeniu!

W związku z pobraną próbą wody w ramach nadzoru sanitarnego przez przedstawiciela Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowej Soli stwierdzającego obecność bakterii grupy coli w wodociągu publicznym Krążkowo – punkt poboru stacja uzdatniania po filtrze informujemy, że woda uległa pogorszeniu pod względem bakteriologicznym.

W związku z tym woda do celów konsumpcyjnych tj. do picia, przygotowania posiłków i potraw, do mycia i płukania warzyw i owoców, do produkcji żywności, mycia naczyń i powierzchni mających kontakt z żywnością – powinna być używana wyłącznie po przegotowaniu.

Dotyczy miejscowości : Krzepielów, Krążkowo, Dębczyn

Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań nad poprawą jakości wody.

Po przywróceniu jakości wody zostaną Państwo natychmiast powiadomieni.

Informacja z oficjalnej strony internetowej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Sławie.