Tygodnik Krąg wraca do Sławy na dobre!

Gazeta była z nami przez 10 lat, od momentu założenia gazety w 1992 r., aż do roku 2002 r., kiedy to z części powiatu nowosolskiego utworzono powiat wschowski. Po tych zmianach administracyjnych gazeta skupiła się na wzmacnianiu swojej pozycji na rynku nowosolskim, gdzie dziś ukazuje się co tydzień w nakładzie 7600 egzemplarzy. Dziś znowu chce być blisko nas.
Z okazji świąt Bożego Narodzenia już jutro czyli we wtorek 23.12.2014 przez godzinę dziennikarze TK zamienią się w świętych Mikołajów. Od 9.30 na sławskim rynku będą rozdawać dwa poprzednie numery Tygodnika Krąg i słodkie niespodzianki.
Na łamach tego tygodnika zawsze można znaleźć mnóstwo aktualności, interwencji zgłaszanych przez ludzi, mnóstwo sportu i relacje z wydarzeń kulturalnych - sprawdzicie sami !
W tym tygodniu TK publikuje obszerny materiał o 14-letniej Weronice Zielińskiej, która od czterech lat zmaga się z ostrą białaczką. W tekście „Łyżeczka życia dla Weroniki” dużo mocnych słów o trudnej codzienności ciężko chorej dziewczynki.
Zachęcamy do lektury!