Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sławy

Z okazji Dni Sławy w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. F. Niewidziajły w Sławie odbył się tradycyjny już Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sławy pod hasłem „Lato Bez Granic”.

. Do rywalizacji przy stołach stanęło ponad 30 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali okazjonalne medale a zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami ufundowanymi przez burmistrza Sławy. W kat. do 35 lat wygrał Oskar Kozik, drugi był Tomasz Stasik a trzeci Michał Dziobek. W kategorii 35-45 lat na pierwszym miejscu uplasował się Paolo Belardo (Włochy) przed Piotrem Kupciw i Tomaszem Cichoszewskim. 45-60 lat – zwycięzcą został Bogdan Gierlak, drugi był Andrzej Floryszczak a trzeci Krzysztof Dziobek. W kategorii wiekowej 60+ na najwyższym stopniu podium stanął Roman Kapral przed Jackiem Łysiakiem i Franciszkiem Kędra. W kategorii pań Krystyna Łysiak była pierwsza, Barbara Ścigała druga a Wiktoria Malowska trzecia.