Akademia Dorosłego Człowieka nie próżnuje

Akademia Dorosłego Człowieka w Sławie to prężnie działająca organizacja. Mamy dopiero połowę roku a oni już mogą pochwalić się konkretnymi osiągnięciami, co zresztą czynią na swoim profilu.

Osiągnięcia, o których mowa to:
- Zespół Sławianie nagrał płytę, na której można usłyszeć utwory, wykonywane przy różnych uroczystościach.
- Zespół biesiadny " Sławianie" wystąpi na otwarciu Lata Bez Granic, gdzie odbędzie się promocja tejże płyty.
- Tradycyjne jesteśmy organizatorami XIX edycji Gminnego Konkursu Wypieków Wielkanocnych w Sławie.
- Artystki pracujące w Domu Kultury wezmą udział w wystawie swoich prac plastycznych w Dreźnie.
- Nasza Gmina jest Gminą Przyjazną Seniorom.
Przystąpiła do rozmów z przedsiębiorcami i planuje wydać lokalną Kartę Korzyści z herbem naszej miejscowości.