Kolejne medale młodych tancerzy

W sobotę 11 maja w Siedlisku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Święto Bzów” organizowany przez Klub Tańca Towarzyskiego Tadeusza i Grety Urban z Nowej Soli oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G i F. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Sławie reprezentujący KTT Urban uczestniczący w tych imprezach, wrócili do domów z kolejnymi medalami.

Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego ukończyli z następującymi lokatami: Kategoria 10-11 G: Mikołaj Halka (z partnerką Wiktorią Banaś) - 3 miejsce; Kategoria 12-13 H: Adrianna Bibik (z partnerem Konradem Czepińskim) - 3 miejsce; Kategoria 12-13 G: Gabriela Markiewicz i Piotr Żarczyński zajęli 2 miejsce, ustępując jedynie parze z Żagania i zdobywając Wicemistrzostwo Okręgu Lubuskiego w tej kategorii, tuż za nimi wysokie 3 miejsce zajęła Zuzanna Halka (z partnerem Tomaszem Szydło), a Maja Śniecińska i Szymon Cader-miejsce 6. Po zakończeniu zmagań w Mistrzostwach Okręgu Lubuskiego część zawodników wzięła udział w OTTT „Święto Bzów”, uzyskując kolejne świetne wyniki: w kategorii 10-11 G Mikołaj Halka (z partnerką Wiktorią Banaś) zajął 1 miejsce i zdobył złoty medal, w kategorii 12-13 H Adrianna Bibik (z partnerem Konradem Czepińskim) zajęła 1 miejsce i zdobyła złoty medal, a w kategorii 12-13 G Maja Śniecińska i Szymon Cader - 3 miejsce i brązowy medal. Podczas turnieju odbyły się również pokazy solistek, podczas których zaprezentowały się nasze tancerki: Adrianna Bibik, Zuzanna Halka, Gabriela Markiewicz, Julia Śniecińska i Maja Śniecińska, zdobywając kolejne wysokie lokaty i medale.