Sukcesy sławskich tancerzy

W minioną niedzielę (14.04.2019 r.) sławscy tancerze reprezentujący Klub Tańca Towarzyskiego Tadeusz i Greta Urban z Nowej Soli wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego "Wiosna 2019" w Suchym Lesie koło Poznania.

Tym razem naszą gminę reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Sławie: Adrianna Bibik, Oliwia Majer i Szymon Cader. Adrianna Bibik z partnerem tanecznym Konradem Czepińskim zajęła w swojej kategorii I miejsce i powróciła z turnieju ze złotym medalem, natomiast Oliwia Majer i Szymon Cader w swojej kategorii tanecznej zajęli III miejsce. Umiejętności taneczne naszych sławskich par oraz par tanecznych z całej Polski będzie można podziwiać już 15 czerwca w Sławie podczas trzeciego już organizowanego przez KTT Tadeusz i Greta Urban Ogólnopolskiego, Turnieju Tańca Towarzyskiego "Taneczne powitanie lata", który odbędzie się, tradycyjnie już, w hali ZSP przy ul. Ogrodowej.
Serdecznie zapraszamy.