Wydrukuj tę stronę

Walczyli najmłodsi judocy

W hali widowiskowo-sportowej w Sławie zakończył się Ogólnopolski Turniej Judo dzieci młodszych i starszych o Puchar Cezarego Sadrakuły – burmistrza Sławy.

W zawodach udział wzięło 200 zawodników. Zwycięzcy uhonorowani zostali dyplomami, medalami, pucharami oraz drobnymi upominkami. Wg opinii uczestników zawody zorganizowane przez UKS „Sparta” i prowadzone przez UKS i Macieja Kaczorowskiego przebiegały bardzo sprawnie i cechował je wysoki poziom sportowy.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zdobyli judocy z Ósemki Nowa Sól, II miejsce zajął Junior Lipno, III Sparta Sława, IV Szóstka Rawicz a V Herosi Świebodzin.
Sławscy zawodnicy w sumie wywalczyli 22 medale w tym 5 medali złotych : Michalina Gorczyńska, Emilia Leszczyńska, Julia Szymanowska, Wieczorek Bartek i Bartosz Łuczyk.
6 medali srebrnych: Hewusz Natalia, Schudaj Elisa, Hewusz Paweł, Surma Pascal, Frącek Alex, Ciesielski Filip.
11 medali brązowych: Wieczorek Zuzanna, Grób Roksana, Kaczor Kryspin, Krzyśków Antoni, Grób Marcin, Mazur Sebastian, Wolniczak Antoni, Budnik Oliwier, Mazur Bartek, Juszczak Jakub, Łuczyk Marcel.