Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. F. Niewidziajły w Sławie pod patronatem Lucjana Błaszczaka wybitnego polskiego tenisisty, Cezarego Sadrakuły – burmistrza Sławy oraz Jacka Smektały – dyrektora szkoły odbył się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego, w którym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych gminy Sława i Wijewo.

Turniej zorganizował UKS „Tarcza” i „Olimpijczyk” Sława. Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharkami, dyplomami oraz drobnymi upominkami ufundowanymi przez burmistrza i organizatorów. A oto zwycięzcy: (dziewczęta) kl.IV – 1 Roksana Grób, 2 Marysia Gracz, 3 Sara Moustaid. Kl.V – 1 Eliza Schudaj, 2 Zosia Przydróżna, 3 Emilia Dzięcioł. Kl.VI-1 Natalia Grześkowiak, Wiktoria Walkowiak, Marysia Palewska. Kl.VII- 1 Nikola Winiarska,2 Martyna Chudzińska, 3 Julia Jurga. Chłopcy : kl. III-IV 1 Maciej Skrzypczak, 2 Filip Krzak, 3 Tomasz Mania. Kl V-VI 1 Paweł Bogdanowicz, 2 Sebastian Dziaszyk, 3 Bartłomiej Majer. Kl. VII- 1 Bartosz Żygadło.