VI Sesja Rady Miejskiej w Sławie

W czwartek, 28 marca o godzinie 15:00 w sali nr 001 Urzędu Miejskiego w Sławie rozpoczęła się VI Sesja Rady Miejskiej w Sławie.

Podczas obrad przedstawiono informacje o wyposażeniu Ochotniczych Straży Pożarnych w naszej gminie.
Radni zajęli się m. in. projektem uchwały w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami gminy Sława, czy projektem uchwały w sprawie udzielenia dotacji z budżetu gminy z przeznaczeniem na realizowane w 2019 roku, prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy parafii Rzymsko - Katolickiej św. Michała Archanioła w Ciosańcu.
W czasie sesji radny Krzysztof Łuciów przedstawił swoją interpelację dotyczącą zamontowania lustra w okolicy Wyjazdu ze Szkoły Podstawowej w Krzepielowie.