Spotkanie sławskich przedsiębiorców

Jak co roku, burmistrz Sławy zaprosił na wspólne spotkanie przedsiębiorców z terenu gminy.

W piątek, 25 stycznia o godzinie 13:00 w Domu Weselnym Amorre w Łupicach przedsiębiorcy z terenu gminy Sława zebrali się na wspólnym, integracyjnym spotkaniu organizowanym przez burmistrza Sławy.
Tym razem w imieniu burmistrza, gości powitał zastępca burmistrza, Pan Krzysztof Gruszewski.
Na spotkaniu obecni byli również, m.in. starosta powiatu wschowskiego, Andrzej Bielawski, przewodniczący rady gminy, Sławomir Mazur, radna sejmiku województwa lubuskiego, Małgorzata Gośniowska - Kola, czy przedstawiciele służb mundurowych.
Coroczne spotkanie przedsiębiorców ma przede wszystkim charakter integracyjny i jest okazją do wymiany doświadczeń. Podczas spotkania sławscy przedsiębiorcy dowiedzieli się również jakie są plany inwestycyjne Urzędu Gminy na najbliższy rok.
Tradycyjnie już wszyscy zjedli również wspólny obiad