Mistrzostwa powiatu w Badmintona

W hali widowiskowo-sportowej ZSP w Sławie odbyły się indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Badmintona szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Dzieci i młodzież walczyły w dwóch grupach wiekowych w kategoriach dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt młodszych (klasy do VI) wygrała Wiktoria Walkowiak, druga była Natalia Grześkowiak a trzecia Katja Kowalewska. W grupie starszych zwyciężyła Eryka Król przed Michaliną Siemczyk i Zuzanną Włodarczak. W kat. chłopców młodszych pierwszy był Marcin Budzyna, drugi Paweł Bogdanowicz a trzeci Adam Mania. Spośród starszych najleszy okazał się Kajetan Siemczyk a tuż za nim uplasowali się Maciej Dengusiak i Dawid Prozorowski. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody ufundowane tradycyjnie przez Urząd Miejski w Sławie.