60 łodzi,1000 okoni i 50 szczupaków

Zakończyły się na Jeziorze Sławskim zawody wędkarskie pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego oraz Burmistrza Sławy. Była to już druga edycja zawodów o Puchar Jeziora Sławskiego w których udział wzięło 55 teamów – w sumie prawie 120 wędkarzy.

Dwa dni ciężkich zmagań nagrodzonych wieczornymi ucztami na OW "Wratislavia" i koncertem zespołu "Starzy Przyjaciele Countrowo". Wyniki wyłoniły zwycięzców. Wygrał team braci Adriana i Marcina Wiesiołek, Na drugim miejscu Karol Tomiałowicz i Tomasz Wołotkowicz a trzecie Brunon i Dawid Akonom. Największego szczupaka 73 cm złowił team Mariusz Jęczmień i Robert Grzywacz a 42 centymetrowego okonia Przemysław Jedliński i Krzysztof Wójcik. Jak rybne jest w chwili obecnej Sławskie Jezioro świadczą efekty wędkarzy - tylko proszę pamiętać że lato to żerowanie okonia - dlatego w edycji jesiennej, która odbędzie się 13-14.10.2018 spodziewamy się rekordowego szczupakobrania. Zawody organizowane na żywej rybie dają gwarancję kolejnej uciechy ze złapanych okazów. 

Stowarzyszenie "Lasy i Jeziora" pragnie podziękować współorganizatorom zawodów : 
OW "Wratislavia" i 
Gospodarstwo Rybackie Sława sp z oo 
za wspólną pracę i wielkie serce we wspólnej pasji. 
Zawody się rozwijają i tym razem nad naszym jeziorem pojawiła się rekordowa ilość uczestników. 
Zawody nie odbyłyby się bez firm, instytucji i ludzi, którzy je mocno wspierają: 
Wodny Świat i Maciej Pietruszewski 
Bimex i Mariusz Blum 
Armicar i Marcin Wielgopolanin
Max-Mięs S.C. i Tomasz Suplicki 
Tarczyński 
Lubuskie 
E Towers Famaba Głogów 
Urząd Miejski w Sławie 
Rewenton - Ośrodek Sportu i Wypoczynku 
Ośrodek Wypoczynkowy Leśne Domki w Sławie 
Marcin Sława 
Chod Dróg i Sławomir Boks 
Sebastian Mazur
Konger 
DJ SeBo 
Marcin Sacha 
Patrycjusz Makowiec 
Ewa Marszałek, Geomasz i Optimast z Janusz Malcher
Łukasz Mejza radny sejmiku
Stal-Rem Nowak
WOPR Sława i Andrzej Borkowski

Zawody były mocno wspierane medialnie przez : 
Wędkarski Świat 
Radio Elka
Głos Głogowa - Tygodnik Lokalny
Gmina Sława 
Każdy uczestnik otrzymał w pakiecie startowym koszulkę promującą nasze piękne Jezioro Sławskie i naprawdę bogaty pakiet socjalny. Zawody już po pierwszym dniu były bardzo udane, a drugi dzień ostatecznie wyłonił wygranych. Nagrodą główną była łódź wędkarska ufundowana przez firmę Wodny Świat. Warto też zaznaczyć że już tradycyjnie Karol i Tomek, którzy zajęli drugie miejsce zlicytują charytatywnie swoją nagrodę. 
Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie, za wspólną walkę w turnieju i bezpieczne zawody. Atmosfera zbudowana przez tak wspaniałych wędkarzy napędza nas do kolejnych organizacyjnych wyzwań. Cieszymy się że bezpiecznie wróciliście do domów i rodzin. Spotykamy się jesienią 13-14.10.2018 na kolejnej edycji Pucharu Jeziora Sławskiego!

35076933_412363949169218_8648926599170752512_n.jpg

 

galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież