Sekcja Ratownictwa Wodnego Sława w Brodach

Komandor RWS Robert Wagner oraz skarbnik RWS Grzegorz Juszczak w dniu 1 lutego 2015r uczestniczyli w pierwszym inauguracyjnym spotkaniu Sekcji Ratownictwa Wodnego Sława w Brodach przy OSP Brody, gm Sulechów.

Gośćmi na spotkaniu byli; Burmistrz Gminy Sulechów - Ignacy Odważny, Prezes Wojewódzkiego Związku OSP RP Wice Przewodniczący Sejmiku Lubuskiego - Edward Fedko, Sołtys, Radna Gm. Sulechów przew. Komisji spraw wsi – Elżbieta Musiałek, Komendant Gminny OSP w Sulechowie kapitan Mariusz Wójcik, Prezes OSP w Brodach - Robert Szwal. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Rozmawiano o planach na nadchodzące dni. O celach i rozmiarach działań Ratownictwa Wodnego. Odpowiedzialnym za pracę – działania sekcji RWS przy OSP w Brodach został ratownik - Radosław Stachowski. Rejon działania sekcji rzeka Odra.