Spacer po niebie

Cieszy nas fakt że oficjalna strona Urzędu Miasta i Gminy Sława wzięła się na ostro do roboty i wreszcie ( nasza też w tym rola ! ) zauważyła mieszkańców którzy pobierają informacje z internetu . Zrobili sobie takie jak my zdjęcie profilowe i ruszyli z promocją przez wielkie P. O to właśnie chodzi. Kibicujemy i mamy nadzieję że tym razem będziecie konsekwentni!!!
Już niebawem strona internetowa Urzędu Miejskiego w Sławie będzie miała nową szatę graficzną. Ponadto do istniejącego już lotniczego wirtualnego spaceru po Gminie Sława dołączy także naziemny. Więcej informacji na ten temat można przeczytać w Gazecie Lubuskiej.